Autor: Josef Liesler 1912 - 2005
6x. sign. litog. a ob. J. Liesler, vyd. Václav Petr, Praha, 1945, upr. M. Kaláb, brož, 69s., lehce otřepené okraje, několik uvolněných listů
Beta-Dobrovský
Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť