Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

K. Bednář: Praha pod křídly války

Autor: Josef Liesler 1912 - 2005

6x. sign. litog. a ob. J. Liesler, vyd. Václav Petr, Praha, 1945, upr. M. Kaláb, brož, 69s., lehce otřepené okraje, několik uvolněných listů

1998, Ikar

1994, H & H

Beta-Dobrovský

Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků