Položky aukce autora: Liesler Josef 1912 - 2005

8x pův. litografie (první ve frontispisu signovaná) J. Liesler, vyd. ELK, Praha, 1948, ex. 296/301 na zerkallském papíře, celkem 1001 výtisků, suchá pečeť v tiráži, volné listy v pův. karton. deskách, 146s., velmi dobrý stav

2x podpis na tit. listě - J. Liesler (ilustrace) a K. Bednář (básně), vyd. Václav Petr, Praha, 1943, ed. Lyrika, sv. 5, pův. plpl. vazba s obálkou, 96s., velmi dobrý stav

upr. L. Sutnar, obs. velké mn. čb. fotografií, vyd. Ministerstvo nár. obrany v nakl. Svazu čs. důstojnictva "VOK", Praha, tisk hlubotiskem V. Neubert a synové, nestr., velmi dobrý, pěkný stav

podpis na tit. listě Pavel Tigrid, vyd. Melantrich, Praha, 1990, brož, 480s., zažloutlé okraje, velmi dobrý stav

vazba J. Šváb?, vyd. Kvasnička a Hampl, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 240s., desky ušpiněny, jinak dobrý stav

Phaidon, 2004

Stav: stav velmi dobrý, obálka lehce zašlá, jen lehce odřená na rozích

Stran: 159

Art CZ, 2005

Stran: 520

BBart, 2007

Stran: 311