Vyvolávací cena: 2800,- Více zde aukce

Karel Hynek Mácha očima grafiků VIII.

Autor: Různí autoři

pův. sign. grafické listy: Eva Švankmajerová (lit.), společná litografie (E. Švankmajerová, J. Švankmajer a M. Stejskal), J. Bouda, E. Ranný a M. Stejskal (vše lit.), P. Hubička (suchá jehla), 2x daktylogram V. Ondráček a J. Ruszelák (reliéfní tisk), vyd. Josef Stejskal, Polička, 1999, ex. 19/125, texty L. Kundera a Fr. Dryje, volné listy v obálce, výborný stav

1999, Národní galerie

1998, Ikar

Dausien, 1973

Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená

Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy