Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Nabídka k rozprodeji

Autor: Vojtěch Preissig 1873 - 1944

s nabídkou V. Preissiga k rozprodeji zbylých výtisků alba bar. leptů, průsvitný papír "Westminster typewriting Paper", 14x19 cm, velmi dobrý stav

s textem J. Pečírky, vyd. Umělecká beseda, Praha, 1933, obs. soupis 32 kreseb a obrazů s cenami, dvojlist (4s.), papír při okrajích trochu pomačkaný, v přehybu mírně natržený

divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotografií s návrhy arch. Antonína Heythuma k jednotlivým obrazům) a 2 čb fot. herců z inscenace, pův. brož s ob., 50s., tisk Karel Kryl v Novém Jičíně, lehce poškozený hřbet, jinak dobrý a pěkný stav

pův. sign. grafický list vložený v ob. J. Kolář (20x14,5 cm), vyd. Theo Rommerskirchen, 1995, ex. Autorský výtisk 33/50 (vyšlo číslovaných 990 výtisků), pův. brož s ob. a průhledným plastovým pouzdrem, velmi dobrý stav

2012, Argo

Stav: lehce zažloutlá ořízka; drobná skvrna na hřbetu, jinak velmi dobrý

2002, Academia

Stav: jen trochu ušpiněná horní ořízka, jinak velmi dobrý, hezký stav

1987, Lee Valley Tools