Autor: Různí autoři
sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav