Vyvolávací cena: 900,- Více zde aukce

Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

Autor: Různí autoři

sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav

1963, Naše vojsko

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

Psychologický ústav AVČR, 2003

Stran: 541

1. díl: Od 3500 př. Kr. do r. 1700 2. díl: Od r. 7000 do Perského zálivu

Forma, 1996

Stav: obálky mírně zašlé, jinak velmi dobrý

Stran: 1630