Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Olly Komendová-Soentgerathová: Neotpýří mlčení

Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

sign. litografie neurčené autorky, přeložil a vydal J. Seifert (podpis pod závěrečným slovem), Praha, 1984, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

2013, J Press

1982, Jazzová sekce "Jazzpetit"

Rusky

1998

Stran: 400