Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986
sign. litografie neurčené autorky, přeložil a vydal J. Seifert (podpis pod závěrečným slovem), Praha, 1984, volné listy v obálce, velmi dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť