Autor: Jiří Kolář 1914 - 2002
podpis na tit. listě J. Kolář, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1990, doslov E. Frynta, clpl. vazba s ob., 218s., velmi dobrý stav
Autor: Jiří Kolář 1914 - 2002
podpis pod volně vloženou fotografií J. Zrzavý, vyd. Vilímkova galerie, Praha, 1947, 8 čb. vyobrazení, sezn. vyst. prací, text M. Míčko, sešit, nestr., téměř odpadlá a při okrajích lehce poškozená ob., jinak dobrý stav; přiložena pův. dobová pozvánka na výstavu
pův. sign. grafický list vložený v ob. J. Kolář (20x14,5 cm), vyd. Theo Rommerskirchen, 1995, ex. Autorský výtisk 33/50 (vyšlo číslovaných 990 výtisků), pův. brož s ob. a průhledným plastovým pouzdrem, velmi dobrý stav
dosud asi neznámý katalog Preissigovy výstavy, uspořádané A.W. Dowem, děkanem Teachers College na Columbijské universitě v New Yorku, kde v té době V.P. vedl kurzy bar. tisku a knižní tvorby, vyd. Montclair Art Museum, 1914-1915, obs. soupis olejomaleb a graf. díla, sešit, velmi dobrý stav