Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

Umění IV.

Autor: Max Švabinský (1873 - 1962)

obs. pův. litografii "Jitro" M. Švabinského, vyd. Jan Štenc, Praha, 1931, sborník pro českou výtvarnou práci, pův. clpl. vazba, 474s., velmi dobrý stav

12x barevná ofsetová litografie J. Vičar, podpisy s věnováním básníku Josefu Hrubému od autora i ilustrátora za titulem, vyd. Edition Thurnhof Horn, 1994, clpl. vazba, 83s., výborný stav

podpis autora na tit. listě, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, ex. 20/30 na holandu, volné archy ke svázání, v obálce, 105s., výborný stav

podpis autora na patitulu, úprava Josef Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1925, clpl. převazba, 66s., velmi dobrý stav

Academia, 1991

Stav: horní roh obálka lehce vyhnutý , jinak výborný stav

Stran: 409

první vydání zásadního Peroutkova díla o Československé politice, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933-1936, 6x clpl. vazba se zlaceným hřbetem a státním znakem českého lva na předních deskách (převazba?), 2. a 3. díl ve dvou svazcích, celkem 2 469 stran, výborný stav

Paseka, 2002

Stran: 640+32 stran přílohy