Vyvolávací cena: 5500,- Více zde aukce

William Shakespeare: Sedm sonetů

Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994

6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice "J", sv. 7, v tiráži uvedeno "sedm celostránkových ilustrací", jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav

1906, Česká grafická akciová společnost Unie

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

Gallery, 2005

Stran: 400

2009, Gallery