Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994
6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice "J", sv. 7, v tiráži uvedeno "sedm celostránkových ilustrací", jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav