album 11 sign. ocelorytin (+1 na ob.) J. Švengsbír, Praha, 1952, ex. 19/52, ruční papír, při okrajích mírně ohmataný, velmi dobrý stav
4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav
faksimile k 300. výročí vzniku teologického sálu Strahovské knihovny, vyd. PNP, Praha, 1971, karton. desky s ornamentem, doprovodný text P. Kneidl, velmi dobrý stav