Položky aukce autora: Aleš Lamr 1943 - 2024

před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. clpl. vazba s ob. a ochranným karton. pouzdrem, 272s., velmi dobrý stav

pro nábor dobrovolníků do československé armády, design a tisk Wentworth Institute (V. Preissig), Boston, 1918, 14 x 8,9 cm, posloupně číslováno v pravém dolním rohu, v pěkném stavu

podpis na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1987, sv. 23, 1. vydání, sešit, 29s., velmi dobrý stav

podpis na ob. B. Hrabal (s datací "4.11.89"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 79, 1. vydání, sešit, 16s., velmi dobrý stav

Obecní dům, 2007

Stran: 250

2006, Riopress