Položky aukce autora: Francis Thompson 1859 - 1907

vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1922, ex. 540/1000, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, celopergamenová převazba se zlacením, 324s., velmi dobrý stav

pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav

podpis J. Demla na patitulu, vyd. Jakub Deml, Tasov, 1933, tit. list z litografie Fr. Bílka, pův. brož, 208s., lehce rozvolněná vazba, na několika listech při spodním okraji a na zadní straně obálky stopa po zateklině, mírně opotřebený hřbet, jinak dobrý stav

85. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1926, ex. B40/50 na holandském japonu, pův. brož, 156s., velmi dobrý stav