Položky aukce autora: Holan Vladimír 1905 - 1980

Na postupu
250,- aukce

podpis na patitulu V. Holan, vyd. ČS. Spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s ob., 207s., obálka zašlá a mírně poškozená, jinak dobrý stav

1) Záhřmotí, Melantrich, 1940, podp. s věnov. básníku J. Hrubému na tit. listě, 2), První testament, Fr. Borový, 1940, podp. s věnov. básníku J. Hrubému na patit., 3) Triumf smrti, Melantrich, 1936, podp. na tit. listě; 3x brož, velmi dobrý stav

1) Dokument, ČS spisovatel, 1949, 2) Dík Sovětskému svazu, Fr. Borový, 1945, 3) Rudoarmějci, Svoboda, 1947, ob. natržená na hřbetu; 3x podp. na tit. listě, 3x pův. brož

1) Panychida, Fr. Borový, 1945, podp. na tit. listě, 2) Terezka Plantová, Fr. Borový, 1944, podp. s věnov. na patit., 3) Lemuria, Melantrich, 1940, podp. s věnov. básníku J. Hrubému na tit. listě, uvolněné listy, pošk. hřbet obálky; 3x pův. brož

Mozartiana
500,- aukce

podp. s věnov. básníku J. Hrubému na patitulu V. Holan, vyd. SNKLU, Praha, 1963, kolibřík, upr. a il. Z. Sklenář, clkž. vazba, 81., výborný stav

podp. na patitulu V. Holan, vyd. Fr. Borový, Praha, 1937, pův. brož, 81., uvolněné archy, velmi pěkný stav

Vanutí
1000,- aukce

podp. na tit. listě V. Holan, vyd. Fr. Borový, Praha, 1932, pův. brož, 42s., částečně odlepený hřbet obálky od bloku listů, jinak dobrý stav

Oblouk
800,- aukce

podp. na patitulu V. Holan, vyd. Fr. Borový, Praha, 1934, pův. brož, 45s., velmi dobrý stav

Kolury
500,- aukce

podpis s věnov. na patitulu Vl. Holan, vyd. Vl. Vokolek, Pardubice, 1932, nečísl. ex., pův. brož, 103s., uvolněné archy, uspiněná a při okrajích mírně opotřebená obálka

autorova knižní prvotina, s podpisem na tit. listě, obálka Fr. Zelenka, vyd. Svobodná škola umění, Praha, 1926, (v komisi Jana Fromka), ex. 101/750, pův. brož, 40s., poškozený hřbet, ohmataný a zažloutlý povrch obálky

podpis s věnování autora na patitulu, vyd. Gallimard, Paris, 1965, pův. brož, 421s., na hřbetu mírně natrženo, flíčky na deskách, dobrý stav

8x litografie L. Jiřincová (7x sign., první ve frontispisu nesignovaná), podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1953, ex. 541/1000, volné listy v ob., 92s., velmi dobrý stav

reprezentativní přehled dřevořezů A. Dürera, 345 vyobr., vyd. Anomal, Praha, 1995, ex. 39/300, volné listy v pův. pouzdře, velmi dobrý stav

Jota, 1995

Stran: 344

Torst, 2002

Stran: 709

Práce, 1992

Stran: 288