Položky aukce autora: Hrabal Bohumil 1914 - 1997

10x litografie a podpis na tit. listě M. Švabinský, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1960, volné listy v ob., okraje ob. mírně otřepené

il. Zd. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 456s., mírně odřené okraje, na zadní straně desek flíčky, dolní část hřbetu restaurována, dobrý, pěkný stav

podpis V. Nezvala na patitulu, obálka a typografie K. Teige, vazba Fr. muzika, vyd. Fr. Borový, Praha, 1935, pův. clpl. vazba s obálkou, 228s., na deskách nepatrné flíčky, jinak velmi dobrý stav knihy, okraje a přehyby obálky vyspraveny, taktéž velmi dobrý stav

Vltavín, 2017

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 184

Vltavín, 2003

Stran: 158

1995, Prostor