Položky aukce autora: Janeček Ota 1919 - 1996

3x orig. sign. lept a 1x sign. linoryt O. Janeček, tisk P. Dřímal, sest. L. Loubal, vyd. Památník nár. písemnictví pro Spol. č. bibliofilů, Praha, nedat., 250 výtisků, volné archy v ob., 69s., výborný stav

1x sign. serigrafie O. Janeček (21x15cm), podpis pod vlastní básní L. Stehlík, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1986, rozkládací list, ruční papír, výborný stav

sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav

3x. původní sign. rytina O. Janeček, podpis K. Sýse a J. Žáčka v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1984, 200 výtisků na ručním papíře, tři básně pro O. Janečka a průvodní text Fr. Dvořáka, volné listy v obálce, výborný stav

soubor serigrafií (včetně tří celostránkových a signovaných) O. Janečka, vydal pro svou vnučku a několika přátelům autor s pomocí L. Loubala a J. Maulera, ex. 44/100, podpis O. Janečka v tiráži, celkem 24 potištěných listů, ruční papír, volné listy v pův. deskách, výborný stav

sign. suchá jehla ve frontispisu O. Janeček, vyd. Ota Janeček pro své přátele na památku svých 65. narozenin, Chrudim, 1984, ex. 27/100, podpisy v tiráži O. Janeček, J. Šindler (kaligrafie), J. Mauler (tisk) a L. Loubal, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav

3x sign. suchá jehla O. Janeček, podpisy v tiřáži: Fr. Dvořák, Jiří Šindler (typ. úprava) a František Janás (realizace), vyd. CZV Socialistického svazu mládeže Pozemních staveb, Brno, 1984, ex. XVII/100, ed. 33, tisk graf. listů P. Dřímal, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav

Žena
2900,- aukce

podpis na tit. listě O. Janeček, vyd. Odeon, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s obálkou, nestr., okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav

12x sign. lept J. Pileček, vyd. v Moravské Třebové, 1987, ex. 98/100, volné listy v původní obálce, výborný stav

8x dvoubarevný signovaný lept J. Istler, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Pardubice, 1996, ex. B1/100 (vyšlo též 50 výtisků v jednobarevné variantě), volné listy v obálce, výborný stav

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139

1987, Index

Stav: výborný, na hřbetu lehce pokrčen obal

1963, Naše vojsko

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav