Položky aukce autora: Jiránek Miroslav 1951 - *

sign. dvoubar. kresba M. Jiránek, vyd. SČB, Praha, 2014, ex. 132/199 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 36, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. monogr. PD VK., 29,2 x 23,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír

19x podpis: J. Balík, A. Barla, H. Bočan, F. Filip, J. Herz (fotografie s podpisem), J. Krejčík, O. Lipský (podpis na kartičce + přání s podpisem), V. Matějka, J. Menzel (fotografie s podpisem), A. Moskalyk, K. Pech, L. Rychman, J. Sequens, Z. Svěrák, B. Šmída, Z. Troška. F. Vláčil, V. Vorlíček, B. Zeman; velmi dobrý stav

podpis autora na patitulu, vyd. Družstevní práce, Praha, 1934, ex. 46/50 na ručním papíře, ob. a úpr. Fr. Muzika, volné listy s ob., velmi dobrý stav

Vltavín, 2017

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 184

Mánes, 1929

Stav: zažloutlé desky i listy, několik předních listů vypadává

Stran: 226

2006, N. M. Code