Položky aukce autora: Teige Karel 1900 - 1951

typ. upr. K. Teige, vyd. Družstevní práce, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 204s., flíčky při krajích vazby, jinak velmi dobrý stav

30x reprodukce politických propagandistických plakátů (42x30cm), autoři: K. Teige, V. Mašek, Vl. Košvanec, Bíro, W.A. Schlosser, A. Zábranský, A. Pelc, J. Procházka, Zd. Filip, F. a Z. Zálešákovi, Pirdek, Figer a několik plakátů s neurčeným autorem, volné listy v pův. papírové obálce, nedatováno, okraje obálky v přehybech výrazněji potrhané, stav listů velmi dobrý, pouze několik drobných natržení při okrajích

obálka a úprava knihy K. Teige a O. Mrkvička, první vydání 6 filmových libret J. Mahena, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1925, brož, 115s., horní a dolní přesah obálky mírně pomačkaný, jinak velmi dobrý, krásný stav

obálka Karel Teige, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, pův. brož s obálkou, 328s., stav knihy výborný, obálka na hřbetu restaurována - ztráta v horní a dolní části hřbetu zacelena, taktéž velmi dobrý stav, místy drobně odřená

obálka a úprava K. Teige, vyd. V. Petr, Praha, 1925, brož, 68s., uvolněné listy, flíčky na obálce, nepatrně poškozená spodní část hřbetu

obálka K. Teige, vyd. Fr. Borový, Praha, 1946, pův. brož, 203s., lehce odřené okraje, sběratelský stav

obálka a typografie K. Teige, vazba Fr. muzika, vyd. Fr. Borový, Praha, 1935, pův. clpl. vazba s obálkou, 228s., stav knihy výborný, nepatrý úbytek obálky na horním okraji hřbetu, jinak velmi dobrý, krásný stav

obálka, frontispis a typ. úprava K. Teige, Žena v množném čísle: Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace, vyd. Fr. Borový, Praha, 1936, pův. brož, 212s., několik uvolněných archů, lehce otřepené okraje listů, dolní přesah obálky mírně pomačkaný, povrch částečně zažloutlý a ohmataný, velmi dobrý stav

6. vydání, obálka a úprava K. Teige, napsal, nakreslil, vyfotografoval a zakusil K. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1936, pův. plpl. vazba s obálkou, nestránkováno, kniha ve výborném stavu, obálka pouze s jedním drobým natržením v pravém dolním přehybu, jinak ve vzácně krásném, nepoškozeném stavu; s ochranným pouzdrem

obálka, 2 koláže, úprava a frontispis K. Teige, vyd. Fr. Borový, Praha, 1937, 2. vydání, brož, 152s., restaurováno - vyspravený hřbet a nová ořízka listů, velmi dobrý, krásný stav

ob. a upr. K. Teige, vyd. Jan Fromek, Praha, 1928, ed. Odeon, brož, 100s., velmi dobrý stav

typografická montáž K. Teige, vyd. Jan Fromek, Praha, 1928, ed. Odeon, původní clpl. vazba, 63s., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, výborný stav

podpis s věnováním ve frontispisu O. Zoubek, text J. Sůva a O. Zoubek, řada čb. vyobrazení, vyd. Galerie moderního umění, Hradec Králové, 1993, sešit, dobrý stav

2x dřevoryt a text M. Moucha, vyd. Galerie Bayer & Bayer, Praha, 1995, k výstavě v síni Mánes, obs. fotografický doprovod (J. Reich), brož s obálkou, nestr., výborný stav

obs. velké mn. čb. a několik bar. vyobrazení děl, texty J. Kříže a sezn. 205 vyst. prací, vyd. OG Liberec, GVU Cheb a OG Karlovy Vary, 1989, sešit, 48s., lehce ušpiněno, dobrý stav

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

Torst, 2004

Stran: 212

1984, PressFoto