Položky aukce autora: Miroslav Krleža 1893 - 1981

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1987, Československý filmový ústav

Stav: obálka při okrajích trochu otřepená, jinak velmi dobrý stav

Nakladatelské družstvo Máje, 1936

Stav: Zachovalý

Stran: 66 + přílohy