Položky aukce autora: Listopad František 1921 - 2017

Kaninchen
300,- aukce

linoryty Zoppe Voskuhl, podpis překladatele na patitulu (Eduard Schreiber), vyd. Corvinus Presse, Berlin, 2007, sešit, výborný stav

8x sign. litografie V. Bláha, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

6x sign. bar. lept J. Istler, vyd. v Edici 33 František Janás, Praha, ex. XVII/80 na ručním papíře z Velkých Losin a s podp. vydavatele a překladatelky (Irma Charvátová) v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav

zastoupeni: P. Humhal, P. Lysáček, P. Zubek, P. Písařík, M. Dopitová a M. Nesázal, obs. dva seštity ke společné výstavě uměleckých skupin - Medicínská hermeneutika (Moskva) a Pondělí (Praha), 1989, rusky i česky, úv. slovo M. Slavická, v pův. obálce, velmi dobrý stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

vyd. Sixty-Eight Publishers, Corp., Toronto, 1985, jako svou 157. publikaci, autor obrazu na obálce Jetro McIntosh (vl. jm. Jiří Sehnal), kresba v záhlaví I. Steiger, brož, 425s., výborný stav

1949, Jos. R. Vilímek