Položky aukce autora: Medek Rudolf 1890 - 1940

vydává a obrazovou část řídí legionář Otakar Vaněk, za spolupráce V. Holečka a R. Medka, obs. velké množství čb. a několik bar. vyobrazení, 4x pův. polokožená vazba se zlacením na deskách a na hřbetu, 867+ 895+891+900s., velmi dobrý stav všech svazků

podpis s datací k Novému roku 1938 Rudolf Medek, il. A.L. Salač, vyd. Vojtěch Šeba, Praha, nedat., podtitul: Legionáři československé mládeži, pův. clpl. vazba se zlacením, 294s., výborný stav

podpis na tit. listě I.M. Jirous, vyd. Torst, Praha, 1997, pův. plátěná vazba s obálkou, 802s., velmi dobrý stav

3x sign. lept A.J. Alex (215/400), cyklus k básni J. Vrchlického, vyd. Vladimír Žikeš (Žikešova Edice), Praha, 1935, ex. 215/375, přiložen dvoubarevný dvojlist s titulem a tiráží a 1 list s obsahem, volné listy v pův. clpl. deskách, výborný, krásný stav

podpis na tit. listě J. Všetečka, vyd. Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2015, pův. clpl. vazba s obálkou, 274s., výborný stav

Spring Books London, 1963

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý

Stran: 315

Vltavín, 2007

Stran: 251

2014, Vltavín