Položky aukce autora: Novák Ladislav 1925 - 1999

podpis na patitulu J.S. Machar, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1929, ex. 41/50 na holandském papíře, ed. Aventinum, sv. 227, upr. M. Kaláb, pův. brož, 200s., restaurováno, krásný stav

podpis na tit. listě L. Vladyka, vyd. Družstevní práce, Praha, 1929, krásná celokožená zdobená vazba, pův. obálka vevázána (obojí dle návrhu O. Fuchse), 220s., výborný stav

ilustrace Gaston Roux, obálka anonym, typická vilímkovská vazba se zlacením a ražbou, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., pův. clpl. vazba, 190s., krásný, sběratelský stav knihy, obálka při horním okraji mírně natržená a odřená, nepatrný úbytek na horním okraji hřbetu

Prestel, 1985

Stav: velmi dbrý stav svazků; lehce odřeny okraje obálky, u jednoho lehce ušpiněná obálka

Stran: 204+430

Baset, 2000

Stran: 648

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139