Položky aukce autora: Sáňka Arno 1892 - 1966

vyd. Arno Sáňka, Brno, 1929, ex. 11/60 na čínském papíru, upr. K. Dyrynk, přel. J. Zaorálek, exlibris Vl. Weigert, karton desky, 17s., poškozený hřbet, flíčky na listech, jeden (prázdný) list na okraji natržený

3x pův. brož České bibliofilské tisky I.-III. - Arno Sáňka, 3x clpl. vazba České bibliofilské tisky IV. (A. Sáňka) a V. + seznam edicí - František Bubla, první svazek dřevoryty vyzd. J. Váchal, vyd. St. Kočí, Brno, 1923, ex. 234/500 na Ullersdorfu, 183s., druhý svazek leptem vyzd. J. Konůpek, vyd. Arno Sáňka, Brno, 1927, ex. 71/250 na dvojím van Gelderu, tisk Kryl a Scotti - Nový Jičín, 227s., třetí svazek leptem na tit. listě vyzd. taktéž J. Konůpek, vyd. A. Sáňka, Brno, 1931, ex. 56/250 (dvojí van Gelder, tisk Kryl a Scotti), 322s., čtvrtý a pátý svazek zpracoval Fr. Bubla, vyd. Státní knihovna ČSSR - Národní knihovna, Praha, 1967 resp. 1971, obs. soupis tisků od r. 1929-1945 (681s.) a 1945-1970, pátý svazek obs. též doplněk ke IV. dílu a rejstřík k dílům I.-V. jako samostatný svazek (dohromady 536s.), se seznamem edic a v nich vydaných tiscích a autorským rejstříkem, výborný, krásný stav všech svazků

první a dosud jediné (samostatné) vydání, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, pův. brož, 66s., přesahy obálky lehce pomačkané, dobrý stav

2x podpis na patitulu - K. Lhoták a K. Sýs, čb. il. a bar. ob. K. Lhoták, vyd. Práce, Praha, 1977, brož s obálkou, 40s., velmi dobrý stav

8x čb kresba na kameni a signet B. Žemlička, sign. v tiráži B. Žemlička (il.), M. Dyrynk (redakce a úprava) a J. Tichý (doslov k ilustracím), vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 2004, ex. 406/700, pův. brož s obálkou, 44s., výborný stav

1965, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

1954, Československá akademie věd

Vltavín, 2016