Položky aukce autora: Sáňka Arno 1892 - 1966

1x lept O. Kulhánek, 1x lept K. Šafář, 1x linoryt L. Stratilová, 1x linoryt J. Sůra a 1x litografie J. Boudy neuvedná v tiráži (vše signováno), texty J. Glivického, B. Lifky, Fr. Dvořáka a J. Žáčka, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1986, ex. 50/200, volné listy v obálce, výborný stav

podpis s věnováním v rumunštině L. Rebreanu (rumunský spisovatel a dramaturg, zakladatel moderního rumunského románu), vyd. Družstevní práce, Praha, 1929, vazba L. Sutnar, pův. clpl. vazba, 472s., velmi dobrý stav

obs. velké množství čb. vyobrazení, několik bar. chromolitografií a úv. texty (98s.), vyd. Veuve A. Morel & Cie, Libraires-Éditeurs, Paříž, 1878, nová clpl. vazba, na všech listech patrná vodní stopa, jinak dobrý stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

vyd. Rozmluvy, Purley, Surrey, 1989, ob. J. Brychta, reprint pův. vydání nakl. PmD (Poezie mimo domov) z roku 1986, brož, 102s., výborný stav

1990, Portland House

Stav: stav knihy výborný; obálka: na okrajích jen nepatrně otřepená, vepředu menší flek , na ořízce zboku a zhora několik malých žlutých flíčků