Položky aukce autora: Stieler Adolf 1775 - 1836

obs. 100 dvoustránkových karet s vyobr. kontinentů, zemí a oblastí celého světa včetně detailních vhledů na velkoměsta a jejich okolí, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1906, pův. polokožená vazba s ražbou a zlacením, 100 karet + 238s jmenného rejstříku, stav všech listů a karet velmi dobrý, desky při krajích lehce odřené, kovová nakladatelská značka z předních deskek chybí, velmi dobrý stav

obs. 89 dvoustránkových listů s mapami ze všech kontinentů, vyd. Gotha Justus Perthes, 1878, 7. vydání?, zajímavý dvoustránkový titulní list s osmicípou hvězdou vyobrazující zemi při pohledu z Arktidy, následuje dvoustrankový soupis s obsahem atlasu, původně polokožená vazba, hřbet chybí - nahrazeno plátnem, rohy desek odřené, několik flíčků na předsádce a tit. listě, mapy prakticky bez vady, dobrý stav

pozvánka na výstavu v síni Mánes, na prostistraně vlepen dřevoryt "Z letního zápisníku", Praha, 1995, dvojlist, výborný stav

podpis, věnování a kresbička na patitulu L. Novák, obs. 7 čb. vyobrazení a sezn. vyst. prací, text B. Mráz, vyd. Špálova galerie, Praha, 1969, sešit, 16s., dobře zachováno

úv. text K. Srp, řada čb. vyobrazení, medailonek výtvarníka, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1983, upr. J. Skalník, sešit, 18s. dobrý stav

Československé filmové nakladatelství, 1948

Stav: stav knihy velmi dobrý; okraj desek na jednom místě lehce poškozen; obálka zažloutlá a na okrajích odřená a místy lehce natržená

Stran: 59

Československý spisovatel, 1990

Stran: 69

1960, Vserossijskoe Teatralnoe Obščestvo

Stav: desky ušpiněny, jsou na nich malinké tmavé flíčky, jina je stav velmi dobrý, listy v bezchybném stavu