Autor: Bohumil Němec 1873 - 1966
podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu
Podpisy - Osobnosti
xx
1993, Paseka
Stav: stav knihy výborný, lehce ušpiněna ořízka
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť