Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

2x podpis

xx

Autor: Bohumil Němec 1873 - 1966

podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu

1993, Paseka

Stav: stav knihy výborný, lehce ušpiněna ořízka

1998, Ikar

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie