Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Balon, křídla, vrtule (Kniha o vývoji letectví)

Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990

pův. litografie, obálka a 155 il. (rytinky, fotogr., nákresy a mapky) K. Lhoták, vyd. Svoboda, Praha, 1948, pův. plpl. vazba s ob., 163s., kniha ve velmi dobrém stavu, úbytky ob. na hřbetu, okraje a přehyby potrhané a odřené

podp. na ob. R.A. Dvorský, sešit s medailonky členů souboru a programem koncertů v první polovině roku 1941, sešit, 12s., dobrý stav

prolog a texty k listům z díla "Coloured etchings by Vojtěch Preissig" naps. Karel Domorázek-Mráz, vyd. a usp. F. Topič, Praha, 1907, tisk E. Grégr, nestr., velmi dobře zachováno!

obs.: 1) lístek s návrhem pro výstavu Spolku Mánes od 1. do 28. února (1898) v Topičově saloně, 7 x 5 cm, sign. "V.P. 97" s přípisem "V. cena", trochu ušpiněný papír, dobrý stav; 2) pozvánka na zahájení výstavy N.K. Roericha (1906), 15 x 12 cm, autor V. Preissig?, dobrý stav; 3) vizitka Ivan Čipera s pozvánkou na soubornou výstavu, 7,3 x 13,4 cm, autor V. Pressig?, dobrý stav

Paseka, 2014

Stran: 304

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

1985, Severočeské nakladatelství

Stav: jen trochu ušpiněná ořízka, jinak velmi dobrý