Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Básně

Autor: Karel Hynek Mácha 1810 - 1836

první svazek knihovny "Bibliofil", Praha, 1916, 200 exemplářů, svázal L. Bradáč, pův. clpl. vazba, 57s., mírně poškozený hřbet desek, jinak velmi dobrý stav

1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav

ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem  a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav

zcela vzácně se objevující katalog posmrtné výstavy B. Kubišty s úvodním slovem J. Zrzavého, vyd. Krasoumná jednota, Dům umělců, Praha, 1920, obs. sezn. 88 vyst. obrazů a kreseb, 2x dvojlist (17,5 x 11cm), trochu opotřebeno, dobrý stav

1992, Panorama

Stav: obálka a ořízka mírně zažloutlá; lehce zkosený hřbet knihy; jinak velmi dobrý stav

Argo

Stav: lehce zažloutlé ořízky a hřbety vazeb; knihy se nacházely v kuřáckém prostředí a je to trochu znát

1992, Odeon

Stav: zadní strana obálky trochu pomačkaná, jinak celkově velmi pěkný stav!