Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950
sign. dřevoryt ve frontispisu, věnování R. Strnadovi s podpisem na patitulu, obálka a 21 il. v textu J. Konůpek, vyd. Družstevní práce, Praha, 1926, celokožená převazba se zlacením, pův. obálka vevázána, 364s., velmi dobrý stav