Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Ghetto v nich

Autor: Egon Hostovský 1908 - 1973

podp. s věnov. na patitulu E. Hostovský, vyd. Pokrok, Praha, 1928, vzácněji se objevující titul, pův. brož, 78s., velmi pěkný stav!

2x podpis B. Hrabala - 1x na předsádce a 1x s datací na konci vlastního textu ("Velikonoce 86), soukromí tisk ("Typografové"), 72 výtisků, Praha, 1986, obs. krátký dovětek "z gratulace Josefa K. k Hrabalovým devětašedesátinám.." a také poznámku "vydavatelů", drobný sešit, nestr., výborný stav

vyd. Společnost B. Hrabala při PNP, Praha, 1989, ob. Z. Bouše, 1. vyd. (nejedná se o pozdější téměř totožné vydání Pražské imaginace!), poloplátěný hřbítek, pův. ob., 51s., velmi dobrý stav

podp. šifrou na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1992, sv. 255, náklad 90 výtisků, sešit, 8s., lehce ušpiněno, velmi dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Vltavín, 2003

Stran: 158

vlastní náklad, 1970

Stav: obálka v rozích potrhaná