Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Hvězdy SK Slavia

Autor: Různí autoři

obs. 16 velkoformátových čb. vyobrazení fotografií týmu nebo portrétů jednotlivých osobností SK Slavia, vyd. Odbor přátel SK Slavia, Praha, nedat., 42 x 31,5cm, velmi dobrý stav

katalog k vůbec první výstavě umělce (!) s podpisem výtvarníka na obálce, vyd. Topičův salon, Praha, 1918, text autora a seznam 92 kreseb a obrazů z let 1907-1916 s dobovými cenami, sešit, 16s. (včetně obálky), velmi dobře zachováno!

katalog ke druhé výstavě umělce (!) s podpisem výtvarníka na obálce, vyd. Topičův salon, Praha, 1923, bez textu, pouze seznam 49 kreseb a obrazů s dobovými cenami, dvojlist, 4s., velmi dobře zachováno!

text Giorgio de Chirico, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1934-1935, na obálce rukopisný přípis tužkou "dokončena 20. ledna 1935" (J.Z.?), obs. soupis 38 kreseb a obrazů s cenami, dvojlist (4s.), papír trochu pomakčaný, se stopou po přeložení, při horním okraji drobný zateklina

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1988, Greenwich Editions

1982, Jazzová sekce "Jazzpetit"

Stav: velmi dobrý; lehce ohnutý horní růžek