Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

Modlitby (Stará Říše)

Autor: Bohuslav Reynek 1892 - 1971

naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn. desek se zlacenou horní ořízkou, v koženém ochranném pouzdře, na několika prvních listech při okrajích lehce patrná stopa po zateklině, jinak velmi dobrý stav

věnování a podpis na tit. listě J. Anderle, první publikace bilancující umělcovo dílo a zároveň unikátní katalog postupně doplňovaný v letech 1972-1985, s mimořádně kvalitními reprodukcemi, jako příloha přiložen ceník "Preisliste" grafického díla taktéž s reprodukcemi děl ke dni 15.9.1985, vyd. Edition Baukunst, Köln am Rhein, 1972, úv. slovo J. Kotalík, pořadač s kovovými sponami, plastové desky, ušpiněné okraje a povrch desek, jinak velmi dobrý stav

text Fr. Halas, vyd. Alšova síň, Umělecká beseda, Praha, 1940-1941, dvojlist (4s.), se seznamem vyst. prací (28), dobrý stav

podpis pod volně vloženou fotografií J. Zrzavý, vyd. Vilímkova galerie, Praha, 1947, 8 čb. vyobrazení, sezn. vyst. prací, text M. Míčko, sešit, nestr., téměř odpadlá a při okrajích lehce poškozená ob., jinak dobrý stav; přiložena pův. dobová pozvánka na výstavu

1964, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: Hřbet obálky částečně odlepený od bloku listů; nepatrně odřené hrany; velmi dobrý, pěkný stav

Rusky

1998

Stran: 400

2014,