Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Nova et Vetera svaztek 28.

Autor: Různí autoři

obs. 9 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Otto Al. Tichý, 1918, pův. brož, v krásném stavu!

album 11 sign. ocelorytin (+1 na ob.) J. Švengsbír, Praha, 1952, ex. 19/52, ruční papír, při okrajích mírně ohmataný, velmi dobrý stav

5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav

unikátní tisk před vyhlášením československé samostatnosti, navrhl a upr. V. Preissig (designed and printed at the School of Printing and the Graphic Arts, Wentworth Institute, Boston) vyd. Československý výbor, Chicago, 1917, 1x dvojlist s patrnou stopou po složení, 17 x 26,5 cm, při dolním okraji natrženo, celkově trochu pomačkáno, s drobným flíčkem, jinak dobrý stav

1965, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Ipel, 2002

Stav: Velmi dobrý, na hřbetu ušpiněná

Stran: 286

1992, Nakladatelství libereckých tiskáren

Stav: místy jen trochu ušpiněné listy, jinak velmi dobrý