podpis pod volně vloženou fotografií J. Zrzavý, vyd. Vilímkova galerie, Praha, 1947, 8 čb. vyobrazení, sezn. vyst. prací, text M. Míčko, sešit, nestr., téměř odpadlá a při okrajích lehce poškozená ob., jinak dobrý stav; přiložena pův. dobová pozvánka na výstavu
1) Topičův salon, Praha, 1948, sešit, přiložena pozvánka; 2) Ilustrace Jana Zrzavého, Galerie ČFVU, Praha, 1956, sešit 3) Jan Zrzavý - Ilustrace z Kytice, vyd. Albatros, Praha, 1976, text B. Stehlíková, volné listy a 4) Věra Jičínský, Topičův salon, 1941, s textem Jana Zrzavého, dvojlist, obs. sezn. vyst. prací, (trochu opotřebeno)
originální sign. kolorovaná kresba na tit. listě C. Boudy vedle podpisu J. Skácela, jedná se o soukromé strojopisné vydání Josefa Sedláka ze Šternberka u Olomouce z r. 1974, volné listy v pův. pap. ob., na posledním listě dovětek: "tato kniha byla autorem opuštěna v zimě roku 1974", velmi dobrý stav