zcela ojediněle se objevující exilové vydání básnické sbírky, vyd. Edice Svědectví (čtvrtletník pro politiku a kulturu), Paříž, 1968, sv. 10, přel. Jiří Kovtun, ob. Gitta Zinglerová, pův. brož, 63s., drobně omačkaná obálka, jinak velmi dobrý, hezký stav
10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav
s vloženou podepsanou a číslovanou fotografií J. Škocha na třetí stránce ob., vyd. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2009, ex. 36/50 (celkem 1000 výtisků), pův. brož, jen lehce ušpiněno, velmi dobrý stav