Autor: Vladimír Suchánek 1933 - 2021
10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav