Položky aukce autora: Dante Alighieri 1265 - 1321

2006, Riopress

2002, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie