Položky aukce autora: Brunner Vratislav Hugo 1886 - 1928

titulní vigneta (lept) V.H. Brunner, vyd. a svázal L. Bradáč, Praha, 1913, ex. 113, ruční papír Eggerth, pův. zdobená zlacená kožená vazba, 201s., mírně vybledlý hřbet, velmi dobrý stav

lept na tit. listě, úprava a obálka V.H. Brunner, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1914, brož v obálce, 34s., mírně opotřebené okraje, dobrý, hezký stav

1x sign. barevná such jehla A. Antonová, vyd. Karel Samšiňák, Praha, 2008, ex. 34/85 s podpisem vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

3x suchá jehla a podpis v tiráži Fr. Tichý, vyd. Václav Tomsa, Praha, 1943, ex. 298/300 s podpisem autora v tiráži, volné listy v obálce, krásný stav

podpis L. Kundery na tit. listě (překlad veršů), il. Vl. Komárek, vyd. Okresní knihovna, Znojmo a Olomouc, 1980, volné listy v obálce, nestr., velmi dobrý stav

Národní galerie, 2013

Stran: 120

Gallery, 2002

Stran: 224

Regent Books, 1983

Stran: 88