Položky aukce autora: Brunner Vratislav Hugo 1886 - 1928

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

autor trojbarevné vazby, motivicky pojaté jako výřez z americké vlajky, s ražbou a zlacením - neznámý, obs. první, čtvrtý a pátý díl, vyd. St. Minařík, Praha, 1921 a 1927?, clpl. převazba, 204+238+202s, velmi dobrý stav

1986, The Vendome Press

Stav: odřené okraje desek a obálky, jinak výborný stav