Položky aukce autora: Brunner Vratislav Hugo 1886 - 1928

úprava a výzdoba V.H. Brunner (pro Artěl, atelier pro výtvarnou práci), vyd. Knihovna mladých autorů, Praha, 1908, pův. brož, 70s. + 10s. s dobovými reklamami, úbytek pův. obálky na hřbetu, jinak dobrý, pěkný stav

pův. vazba a tit. list V.H. Brunner?, vyd. Lad. Kuncíř, Praha, 1928, clpl. vazba se zlacením, 311s., velmi dobrý stav

upr. V.H. Brunner, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, zlacená ořízka, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. kartonová vazba se zlacením, 31s., velmi dobrý stav

podpis vedle vlastní fotografie u medailonku O. Zoubek, text O. Zoubek, 1993, dvojlist, dobrý stav

podpis pod vlastní fotografií v medailonku O. Zoubek, text Z. Bartošová, řada čb. vyobrazení, vyd. Okresní vlastivědné muzeum, Brutnál, 1988, sešit, dobrý stav

J. Bauch, J. Čapek, E. Filla, L. Fulla, B. Kubišta, R. Kremlička, Fr. Muzika, V. Sedláček, J. Šíma, V. Špála, J. Štyrský, Fr. Tichý a řada dalších, obs. čb. vyobrazení děl a úv. text M. Collard (fr.), vyd. Editions de la Connaissance, 1948, brož, nestr., mírně poškozeno na hřbetu, dobrý stav

Könemann Verlagsgesellschaft, 1995

Stran: 480+445

1991, Odeon

1990, Portland House

Stav: stav knihy výborný; obálka: na okrajích jen nepatrně otřepená, vepředu menší flek , na ořízce zboku a zhora několik malých žlutých flíčků