Položky aukce autora: Stretti Viktor 1878 - 1958

1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav

úvod a redakce J. Weil, vyd. Karel Borecký, Praha, 1932, knihovna Sovětští autoři, sv. 3, pův. clpl. vazba, 156s., výborný stav

il. Zd. Burian (lakovky se žlutým podtónem), vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1939, 6. vydání, pův. clpl. vazba se zlacením na předních deskách, 475s., lehce ušpiněná zadní strana desek, jinak velmi dobrý, krásný a pevný stav

podpis na tit. listě A. Born, obs. velké množství bar. vyobrazení děl, vyd. Odeon, Praha, 1988, brož s obálkou, 134s., výborný stav

1920, Nákladem vlastním

Stav: Chybí hřbet desek, okraje lehce odřené; blok listů ve velmi dobrém stavu

1927, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Růžky desek otřepené, na hřbetu při krajích mírně otrhané; velmi dobrý stav

1995, Aventinum