2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav
velmi vzácně se objevující publikace o tkalcovství, řezbářství, keramice a dalších uměleckých řemeslech na Podkarpatské Rusi, vyd. Plamja, Praha, 1925, rusky, nečísl. exemplář (celkem 300 kusů, vyšlo několik jazykových mutací), obs. 110 čb. a bar. velmi kvalitních vyobrazení, pův. brož s pův. ob., 156s., restaurováno - nově sešito, vyjma drobných flíčků a lehce opotřebených okrajů obálky je kniha v pěkném a velmi dobrém stavu!
vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!