Položky aukce autora: Šafář Karel 1938 - 2016

10x původní signovaná suchá jehla K. Šafář, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, výborný stav

8x sign. lept K. Šafář, vyd. Sběratelé exlibris, Pardubice, 1997, ex. 27/120 (grafiky tiskl Zd. Šíma), volné listy v obálce, výborný stav

soubor 9 leptů (vše signováno) s motivy pražských věží, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

10x sign. barevná kombinovaná technika K. Šafář, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1989, ex. 66/100, Edice Biblos, sv. 24, volné listy v obálce, výborný stav

10x sign. lept K. Šafář, bez nakl. údajů, ex. 73/90, volné listy v obálce, výborný stav

6x sign. lept (akty, 7,5 x 4,7cm) a 1x. lept s názvem souboru na obálce K. Šafář, ex. 58/65, ruční papír, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, výborný stav

6x původní signovaná suchá jehla M.M. Šechtlová, vyd. ctitelé díla J. Seiferta, Praha, 1987, ex. 53/60, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav

6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav

5x sign. linoryt vyřezal, vytiskl a vyd. St. Juřík, 1988, ex. 3/40 na ručním papíře z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav

1987, Rozmluvy

2012, Arbor Vitae

2004, Sphere