Položky aukce autora: Svobodová Jitka 1941 - *

5x suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x komb. technika R. Karpaš a 1x akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2010, ex. 21/80, volné listy v obálce, výborný stav

původní obálka a úprava L. Sutnar, il. J. Čapek, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1930, pův. brož, 390s., restaurováno, nový hřbet, obálka při levém okraji mírně odřená

podpis s kratším textem a datací k 10. říjnu 1940 na samostatném vlepeném lístečku B. Klička, vyd. Melantrich, Praha, 1935, polokožená převazba, 249s. krásný stav

autor trojbarevné vazby, motivicky pojaté jako výřez z americké vlajky, s ražbou a zlacením - neznámý, obs. první, čtvrtý a pátý díl, vyd. St. Minařík, Praha, 1921 a 1927?, clpl. převazba, 204+238+202s, velmi dobrý stav

Jazzová sekce PPSH, 1983

Stran: 270

Československý spisovatel, 1974

Stav: výborný, hřbet obálky lehce zažloutlá, horní okraj obálky nepatrně otřepen

Stran: 40