Položky aukce autora: Marie Čermínová Toyen 1902 - 1980

Státní tiskárna v Praze, 1929

Stav: stav knihy dobrý; okraje obálky lehce otřepeny; vazba se rozpadá - uvolněné listy

Stran: 214

Nakladatelství Lidové noviny

Stav: velmi dobrý stav všech svazků; obálky lehce pomačkané a otřepené

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie