Položky aukce autora: Vaca Karel 1919 - 1989

sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,7 x 46,8cm, při okrajích mírně pokrčený papír

1x podpis na kartičce, velmi dobrý stav

SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění), 1962

Stav: obálka mírně zašlá a při okrajích natržená a otřepená

Stran: 480

Odeon, 1988

Stran: 432

Vltavín, 2007

Stran: 140