Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Konstantin Paustovskij: Noční dostavník

Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984

5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav

podp. šifrou na ob. B. Hrabal (s datací "1.7.91"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1991, sv. 169, náklad 40 výtisků, sešit, 8s., velmi dobrý stav

nejradikálnější periodikum Pražského jara, s nastoleným sloganem "Už žádná tabu", přinášejícím jako první u nás informace o demonstracích v Polsku, o politických zločinech a vykonstruovaných procesech v SSSR, o postojích Izraele, k emigračním tématů nebo zpochybňující oficiální verzi smrti Jana Masaryka, autoři napr. A. Kramer, A. Kusák, O. Sus, I. Sviták, I. Medek, V. Železný aj., lehce opotřebené okraje, zažloutlý papír

Rudé právo 30.12.1989 (zvolení prezidentem v orgánu ÚV KSČ), Rudé právo 2.1.1990 (novoroční projev V. Havla) a Mladá fronta 18.7.1992 ("Prezident Václav Havel odstupuje"), dobrý stav, zažloutlý papír

2002, Academia

Stav: jen trochu ušpiněná horní ořízka, jinak velmi dobrý, hezký stav

2002, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)

1999, Volvox Globator