Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984
5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav