Vyvolávací cena: 900,- Více zde aukce

Motýli

Autor: Jiří Švengsbír 1921 - 1983

album 11 sign. ocelorytin (+1 na ob.) J. Švengsbír, Praha, 1952, ex. 19/52, ruční papír, při okrajích mírně ohmataný, velmi dobrý stav

s vloženou podepsanou a číslovanou fotografií J. Škocha na třetí stránce ob., vyd. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2009, ex. 36/50 (celkem 1000 výtisků), pův. brož, jen lehce ušpiněno, velmi dobrý stav

úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav

3x podp. na tit. listě: B. Hrabal, Karel Michal a Jiří Suchý (autoři povídek v knize), vyd. Čs. spisovatel, Praha, 1963, il. V. Fuka, pův. clpl. vazba s ob., 170s., obálka výrazněji poškozená, stav knihy dobrý

1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)

Stav: celkově zažloutlé; mírně zkosené hřbety; jinak ale velmi dobrý a pěkný stav

NYT, 1976

Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky

Stran: 220

Dausien, 1973

Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená

Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy