Vyvolávací cena: 1900,- Více zde aukce

Na kometě

Autor: Jules Verne 1828 - 1905

vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. P. Philippoteaux, původní brož, 453s., restaurováno, velmi dobrý stav

v překladu B. Reynka, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1928, v edici Atlantis, sv. 2., ex. 162/350 na antiku, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 43s., několik volných archů, jinak velmi dobrý stav

podpis naproti titulu J. Florian, vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1920, karton. převazba, 155s., poškozený hřbet, jinak dobrý stav

jako 101. sv. Dobrého díla v překladu vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1930, ex. 11B/50 na ručním s čerp., plkžn. převazba, 324s., drobně opotřebené desky na hřbetu, jinak velmi dobrý, pěkný stav

2002, Academia

Stav: jen trochu ušpiněná horní ořízka, jinak velmi dobrý, hezký stav

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha

Argo

Stav: lehce zažloutlé ořízky a hřbety vazeb; knihy se nacházely v kuřáckém prostředí a je to trochu znát