Vyvolávací cena: 3500,- Více zde aukce

Příběhy Jiřího Koláře

Autor: Jiří Kolář 1914 - 2002

již jen vzácněji se objevující publikace o díle Jiřího Koláře, text Vladimír Karfík, Josef Hlaváček, Jan Rous, Jiří Machalický, vyd. Gallery, Praha 1999, obs. velké mn. bar. vyobr., pův. clpl. vazba s ob., 284s., jen lehce vybledlý hřbet, jinak velmi dobrý, krásný stav

prosinec 1989 (na tit. straně "Goodbye samizdat), 5.1. 1990 (s reportáží "První den prezidenta" od Vladimíra Mlynáře, 4.1. 1993 (první číslo v samostatném českém státě) a 27.1. 1993 (zvolení V. Havla presidentem), dobrý stav, zažloutlý papír

2 výtisky (a+b) se zkráceným záznamem večera otázek a odpovědí ve Slovanském domě 13.3. a v PKOJF 20.3.1968, vyst. např. J. Smrkovský, J. Procházka, P. Kohout, J. Kroha, O. Šik, G. Husák, K. Kosík, aj., trochu opotřebené okraje, zažloutlý papír

příloha bulletinu Jazz, neperiodický tisk pro blues, tradiční jazz a swing, odp. red. Karel Srp, upr. Joska Skalník, novinový formát, 56s., lehce zohýbané okraje, zažloutlý papír, dobrý stav

2000, Ostrov

kniha obs. nesouvisející věnování

Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

VEB Verlag der Kunst, 1955

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka potrhaná

Stran: 281