Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

S. Buonaccini: Sirenin ocas

Autor: Ladislav Sutnar 1897 - 1976

ob., vaz. a upr. L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, 500 výtisků, clpl. vazba s ob., 88s., výborný stav

strojopis, obs. statě autorů: O. Machotka, J. Kotrlý, O. Pejša, V. Krajina a Fr. Schwarzenberg, předmluvu O. Machotky a stručné životopisy autorů, bez údajů, velmi dobře čitelný opis, koženková vazba, 141s., velmi dobrý stav

zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý stav

vzácněji se objevující román významného francouzského katolického autora, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, přel. Jan Čep, upr. František Muzika, restaurováno: dvě nově sešité brože v pův. ob., 280+325s., drobně ušpiněný povrch obálek, jinak velmi dobrý, krásný stav

Beta-Dobrovský

Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků

1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)

Stav: celkově zažloutlé; mírně zkosené hřbety; jinak ale velmi dobrý a pěkný stav

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha