Autor: František Kobliha 1877 - 1962
1x lept ve frontispisu, 5x dřevoryt v textu (vše signováno PD), výzdoba a úvodní iniciála Fr. Kobliha, vyd. jako soukromý, neprodejný tisk František Uvíra, ex. 94/100 na holandu Van Gelderovu (prvních 35 exemplářů na císařském japanu a s ručně kolorovanou iniciálou; iniciála v tomto výtisku je však pravděpodobně taktéž ručně kolorována), kartonové desky se zlacením na hřbetu, nestr., výborný stav