Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Svatby v domě - dívčí románek

Autor: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

na tit. listě podpis autora s přípisem a datací "Brčálka 5.5.91", na tit. listě uvedeno "leden - únor 1984", v tiráži pak "Praha, 1987, Dílo Bohumila Hrabala - sv. 20", kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v krycím přebalu (Slunovrat - Klíč - 1987 - Dvě populární edice), 333s., lehce opotřebené a mírně ušpiněné okraje, jinak dobrý stav

značná část nákladu stažena z prodeje a zničena ve stoupě, podp. s věn. autora na patitulu, vyd. Obelisk, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s ob., obs. velké mn. čb. i bar. vyobr., jen lehce opotřebené desky, jinak velmi dobře zachováno

jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav

obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekompletní soubor, chybí grafický list C. Boudy, A. Naumana, V. Strettiho a T.F. Šimona, usp. V.V. Štech, upr. J. Benda, celkem 400 výtisků,

2000, Občanský institut

Stav: listy zažloutlé, jinak velmi dobrý

Erika

Obs.: Svítání, Konec světa, Mezi dvěma světy, Pastýřův hlas, Dračí sklizeň, Brána je dokořán, Velké poslání, Návrat Lannyho Budda, Dračí zuby, Prezidentův agent, Svět na vahách; dva svazky každého dílu, vyd. v letech 1992 až 1995; individuální výše poštovného v případě zasílání

Stav: Velmi dobrý až výborný stav všech svazků

2009, Gallery