Vyvolávací cena: 17000,- Více zde aukce

The Lakeside Press Vol. IV, No I.

Autor: Vojtěch Preissig 1873 - 1944

reklamní tisk amerického tiskařského závodu s 8 bar. il. a výzdobou V. Preissiga (anonymně), vyd. R. R. Donnelley & Sons. Co., Chicago., nedat. (cca v polovině 20. let 20. stol.), česká odb. lit. titul neuvádí (pouze obdobný tisk téhož vydavatele z roku 1925 - kalendář firmy na rok 1926 z fondu UPM, zmíněno v mon. L. Vlčkové: Vojtěch Preissig, Řevnice a UPM Praha, Arbor vitae, 2012, s. 178-179), pův. brož s ob., 18s., ob. při okrajích mírně opotřebena, v pravém dolním růžku a na zadní straně při horním okraji stopa po natržení, jinak velmi pěkný, dobrý stav

pěkná pův. kožená vazba, vyd. Orbis, Praha, 1939, usp. Fr. Kovárna, bohatá obr. příloha, desky lehce ušpiněné a mírně zažloutlé, jinak dobrý stav

vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!

obálka J. Čapek, vyd. Erna Janská, Praha, 1925, jako  I. svazek Nové edice Hyperionu, celkem 1000 výtisků, pův. brož, 31s., okraj zadní strany ob. drobně natržen, na hřbetu dva drobnější flíčky, jinak velmi pěkný, krásný stav!

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

NYT, 1976

Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky

Stran: 220

1998, Baset